Переглянуті серіали

Світлячок - Firefly (2002–2003)

Серіал про відважного Капітана Мелколма Рейнолдса, ветерана галактичної війни і просто хорошої людини, яка, разом зі своєю командою, бореться з космічним злом.

Особиста оцінка: 10/10

Диваки і навіжені - Freaks and Geeks (1999–2000)

На дворі 80-ті, в школі Мак Кінлі сформувалися дві групи підлітків — «Диваки» на чолі з крутим і харизматичним Даніелем Десаріо і закоханою в нього Ліндсі Вієр, і «Ботаніки»: Сем, сором'язливий молодший брат Ліндсі, вихований Біл і самовпевнений Ніл. У цьому шоу показується звичайне життя підлітків зі всіма їх проблемами: взаємини, алкоголь, наркотики.

Особиста оцінка: 10/10

Вероніка Марс - Veronica Mars (2004–2007)

Після того як її краща подруга була вбита і її батько втратив посаду шерифа округу, Вероніка Марс присвячує своє життя розплутуванню таємниць у багатому місті Нептун.

Особиста оцінка: 10/10

Індевор - Endeavour (2012– )

Блискучий англійський детектив з нальотом нуара. За мотивами романів Коліна Декстера. Про молодого Індевора Морса зразка 1965 року. Будучи констеблем, він повертається в рідний Оксфорд. Відряджений як підкріплення для участі у великомасштабних пошуках зниклої школярки на чолі з інспектором Фредом Тездеєм, він починає хрестовий похід у пошуках справедливості, ризикуючи всім заради істини.

Особиста оцінка: 10/10

Мисливиця на відьом Робін - Witch Hunter Robin (2002–2003)

Відьми існують і робота таємничої організації STN - полювання на них. Серіал фокусується на члені цеї організації, Робін Сені. Робін Сена народилася в Японії і вихована Римокатолицькою церквою в Італії. Вона навчається використовувати своє ремесло вогню, щоб вистежувати відьом. Чаклунство є генетичною ознакою, сплячою у ряді осіб в людській популяції і може бути "пробуджене" в будь-який час. Навчені мисливці, користувачі відьмацької сили, які однак не стали повністю відьмами, полюють на тих, чиї здібності стають активними.

Особиста оцінка: 10/10

Моє так зване життя - My So-Called Life (1994–1995)

Реалістичний американський підлітковий серіал, у центрі якого 15-річна дівчина та її підліткові випробування, негаразди і справи з друзями, хлопцями, батьками та школою.

Особиста оцінка: 9/10

Місячне сяйво - Moonlighting (1985–1989)

Вона - цілеспрямована, ставить моральні принципи так високо, що за розслідування деяких справ не береться. Він - нахаба, яких мало, але в той же час чарівний і досить розумний для роботи детектива. Вони могли б ніколи не зустрітися, але випадок та ініціатива створили з них команду, яка кожну серію розкриває чиїсь темні задуми.

Особиста оцінка (перших двох сезонів): 9/10

Чорний плащ - Darkwing Duck (1991–1992)

У місті Сен-Канар люди потерпають від найхимерніших злочинців, але вони також мають харизматичного захисника - Чорного плаща. Цей супергерой бореться зі злом у цьому місті за допомогою свого вірного пілота Зігзага МакКряка й невгамовної прийомної дочки Гусьони.

Особиста оцінка (перших двох сезонів): 9/10

Лютер - Luther (2010–2019)

Англійський детектив поліції, Джон Лютер живе окремо від дружини, яку він любить пристрасно. Він розривається між спробами розкриття серійних вбивств і спробами відродити шлюб. Лютер вельми напружена емоційна людина. Одного разу жінка на ім'я Еліс Морган доводить, що вона настільки ж блискуча, зробивши ідеальне вбивство своїх батьків, яке кинуло виклик Лютеру як ніколи раніше. Еліс стає дивним чином привабливою для Лютера і їх взаємовідносини служать фоном подальших подій.

Особиста оцінка: 9/10

Роздоріжжя - Hit & Miss (2012)

Міа, предопераційна транссексуальна чоловік-жінка працює в кримінальному середовищі як наймана вбивця. Одного дня вона дізнається, що її колишня подруга, Венді, померла від раку, і що разом у них є спільний син. після смерті Венді Мію визнають опікуном сина, та інших трьох дітей, які були на сільській фермі, що у Йоркширі. Міа намагається бути матір'ю для свого сина і трьох прийомних дітей і це в поєднанні з її незвичайною професією.

Особиста оцінка: 9/10

Менталіст - The Mentalist (2008–2015)

Знаменитий психолог стає консультантом Каліфорнійського бюро розслідувань, щоб допомогти у розкритті злочинів і знайти "Червоного Джона", божевільного, який вбив його дружину і дочку.

Особиста оцінка: 9/10

Тунель - The Tunnel (2013–2018)

Після виявлення в тунелі між Великобританією й Францією трупа відомої французької жінки-політика, для розслідування справи на місце злочину відправляють детективів з обох країн: француженку Еліс Вассерман і англійця Карла Робака. Талановитим детективам вдається зробити відкриття, що винуватцем трагедії став серійний убивця, що керується політичними мотивами. Однак напарники, у спробах вийти на слід маніяка, самі опиняються втягненими в його злочинні плани.

Особиста оцінка: 9/10

Особливий відділ - The Inside (2005–2006)

Випускниця академії Ребекка Лок поступає на службу до відділу з розслідування особливо тяжких злочинів при ФБР. Її призначення було санкціоновано директором Бюро розслідувань Лос-Анджелеса, Вірджілом Вебстером, знайомим з історією її викрадення в дитинстві, травматичний досвід чого розвинув у ній здатність розуміння поведінки злочинця і його жертви.

Особиста оцінка: 9/10

Електричні сни Філіпа К. Діка - Electric Dreams (2017– )

Британська науково-фантастичний телевізійний серіал-антологія, заснований на оповіданнях Філіпа К. Діка.

Особиста оцінка: 9/10

Хаус - House M.D. (2004–2012)

Антисоціумний лікар-індивідуаліст, який спеціалізується на діагностичній медицині робить все можливе, щоб вирішити загадкові випадки, використовуючи його різношерсту команду лікарів та власні думки.

Особиста оцінка: 8/10

Шерлок - Sherlock (2010–2017)

Шерлок Холмс - найвідоміший детектив за всю історію як літератури, так і кінематографа. У цьому серіалі він помітно помолодшав, став імпульсивним. Такий довго не всидить на місці - вся його сутність вимагає пригод. Навіть незважаючи на настільки сильні зміни з часів сера Артура Конан-Дойла (дія фільму відбувається у 21-му столітті) головним козирем Холмса залишається його легендарний метод дедукції.

Особиста оцінка: 8/10

Ребус - Rebus (2000–2004)

Детектив-інспектор Джон Ребус не проста людина. Він, як правило, йде своїм власним шляхом, і мало турбується, що думає його начальство або будь-яка влада взагалі. Ребус - алкоголік, але добре вміє приховувати це. Він воліє провести вечір і більшу частину ночі в пабі за кількома кухлями пива чи віскі. Його заява "я п'ю і я думаю" є легендарною, особливо з огляду на те, що він отримує найблискучіші ідеї в пабі. Він є польсько-шотландського походження і є відданим футбольним уболівальником. Ребус зазвичай носить чорне і курить, як єретик. Ребусів вірний друг - детектив-сержант Шивон Кларк. Шивон набагато молодша, ніж Ребус і

Особиста оцінка: 8/10

Гарна дружина - The Good Wife (2009–2016)

Успішне життя Аліши Флорік, щасливої дружини і матері двох дітей, було зруйноване, коли її чоловік, чиказький прокурор Пітер Флорік, опинився в центрі секс-скандалу. Засуджений за корупцію Пітер відправився у в'язницю, а на плечі Аліши лягла турбота про сім'ю. Довелося згадати свої навички адвоката. Старий друг узяв Алішу до себе у фірму - молодшим співробітником, нарівні з свіжими випускниками юридичного коледжу, і тепер Аліша повинна побудувати свою кар'єру практично з нуля, не припиняючи піклуватися про сім'ю і продовжуючи випробовувати негативні наслідки скандалу навколо чоловіка.

Особиста оцінка: 8/10

Розслідування Джордан - Crossing Jordan (2001–2007)

Головна героїня серіалу д-р Джордан Кавано, безстрашний, розумний патологоанатом, яка після втрати робочого місця в Лос-Анджелесі, повертається в своє рідне місто Бостон і влаштовується в морг Масачусетса. Ця робота швидко стає її пристрастю. Вона не тільки робить власне свою роботу, але також з власної ініціативи виконує роботу детектива задля розв'язання головоломок, які приносить смерть. Доктор Гарет Мейсі є головним медичним судмедекспертом, але його основною роботою є вберегти доктора Кавано у вузді.

Особиста оцінка: 8/10

Сприйняття - Perception (2012–2015)

Серіал розповідає про доктора Денієла Пірсі — талановитого, але ексцентричного нейрофізіолога, якого запросили в ФБР для надання допомоги в розслідуванні найбільш складних справ. Доктор Пірс працює в тісній співпраці з Кейт Моретті, колишньою студенткою, яка і завербувала його для роботи з Бюро. Також у команді є Макс Левіскі, асистент доктора Пірса, і Наталі Вінсент, його кращий друг.

Особиста оцінка: 8/10

Лікар мафії - The Mob Doctor (2012–2013)

Талановита молода лікарка з Чикаго вдень працює кардіохірургом, а вночі відпрацьовує борги, працюючи на мафію. Лікарку Грейс Девлін пов'язали з мафіозним світом сімейні узи. Вона уклала угоду з дияволом і погодилася працювати на мафію, щоб виплатити гральний борг брата.

Особиста оцінка: 8/10

Дівчата Гілмор: Рік життя - Gilmore Girls: A Year in the Life (2016)

Продовження серіалу «Дівчата Гілмор», в центрі якого знаходиться молода жінка, яку виростила мати-одиначка в містечку Старз Холлоу, Коннектикут.

Особиста оцінка: 8/10

Преса - Press (2018)

Перебуваючи у стрімких і складних обставинах британської газетної індустрії, преса буде занурювати глядачів у особисте життя і постійні професійні дилеми, що стоять перед її персонажами.

Особиста оцінка: 8/10

Бути Ерікою - Being Erica (2009–2011)

"Терапевт" Доктор Том, який постійно вигукує відомі і не дуже відомі історичні цитати. Йому Еріка надає довгий список тих ключових моментів у її житті, які, як вона відчуває, призвели до того поганого стану, в якому вона перебуває нині. Еріка спочатку не знає про те, що доктор Том має намір зробити з цим списком. Він же транспортує Еріку в часі до кожного з цих моментів, щоб вона, зі всіма знаннями про її теперішнє життя, могла приймати кращі рішення, щоб виправити своє життя.

Особиста оцінка: 8/10

Поклик Тру - Tru Calling (2003–2005)

Тру Девіс, студентка медичного факультету в Бостоні, грант якої раптово висковзає від неї, приймає роботу в місцевому морі. Там вона виявляє, що вона має владу "знову проживати" попередній день, щоб допомогти людям, які помилково опинилися мертвими.

Особиста оцінка: 8/10

Таємниці Смолвіля - Smallville (2001–2011)

Молодий Кларк Кент щосили намагається знайти своє місце в світі, водночас навчаючись використовувати свої інопланетні сили на добро і маючи справу з типовими проблемами підліткового життя в невеликому містечку Смолвіль.

Особиста оцінка: 7/10

Нешвіль - Nashville (2012–2018)

Нешвіль - місце, де зосереджена вся індустрія кантрі-музики. Головна героїня серіалу, Рейна Джеймс - легендарна зірка кантрі, яка продавала мільйони альбомів і очолювала вершини чартів, але у свої сорок почала втрачати популярність. Продюсери Рейни пропонують їй відправитися в гастрольний тур з висхідною зіркою, Джульєт Барнс. Все це відбувається на тлі передвиборної гонки, в якій бере участь владний батько Рейни - Ламар Ўайт, який просуває кандидатуру чоловіка Рейни Теді Конрада.

Особиста оцінка: 7/10

Проти стіни - Against the Wall (2011)

Головна героїня, Еббі Ковальські, поліцейський детектив, яка нещодавно вступила до Відділу внутрішніх розслідувань поліції Чикаго. Вона п'ять років пропрацювала патрульним поліції Чикаго. У неї є мрія - стати детективом відділу вбивств і коли вона таки здає іспит на детектива, виявляється що місце є тільки у Відділі внутрішніх розслідувань. І вона погоджується, викликаючи розкол в своїй сім'ї, в якій живуть ще четверо поліцейських. Тепер їй треба знайти спосіб виконувати свою роботу в ВВР, зберігаючи відносини з батьком і братами.

Особиста оцінка: 7/10

Життя - Life (2007)

Блискучий детектив поліції Лос-Анджелеса Чарлі Круз був виправданий після того, як провів 12 років у в'язниці за вбивство. Він вибирає шлях відновлення на роботі в поліції.

Особиста оцінка: 7/10

Профайлер - Profiler (1996–2000)

Доктор Саманта Уотерс - судовий психолог має унікальний дар "бачити" очима інших, що дає їй особливе розуміння роботи кримінальної розуму. Вона виконує всі свої обов'язки старанно, її реальний мотив лежить в професійному та особистій давній трагедії, бо її чоловік був убитий серійним вбивцею. Сем є частиною елітної команди професіоналів. Разом вони вирішують найважчі випадки. Саманта живе в колишньому пожежному депо, що добре охороняється, з нею живе 7-річна дочка Хлоя.

Особиста оцінка: 7/10