Переглянуті серіали

Світлячок – Firefly (2002–2003)

Серіал про відважного Капітана Мелколма Рейнолдса, ветерана галактичної війни і просто хорошої людини, яка, разом зі своєю командою, бореться з космічним злом.

Особиста оцінка: 10/10

Диваки й навіжені – Freaks and Geeks (1999–2000)

На дворі 80-ті, в школі Мак Кінлі сформувалися дві групи підлітків — «Диваки» на чолі з крутим і харизматичним Даніелем Десаріо і закоханою в нього Ліндсі Вієр, і «Ботаніки»: Сем, сором'язливий молодший брат Ліндсі, вихований Біл і самовпевнений Ніл. У цьому шоу показується звичайне життя підлітків зі всіма їх проблемами: взаємини, алкоголь, наркотики.

Особиста оцінка: 10/10

Вероніка Марс – Veronica Mars (2004–2007, 2019)

Після того як її краща подруга була вбита і її батько втратив посаду шерифа округу, Вероніка Марс присвячує своє життя розплутуванню таємниць у багатому місті Нептун.

Особиста оцінка: 10/10

Індевор – Endeavour (2012– )

Блискучий англійський детектив з нальотом нуара. За мотивами романів Коліна Декстера. Про молодого Індевора Морса зразка 1965 року. Він повертається в рідний Оксфорд на посаду констебля. Відряджений як підкріплення для участі у великомасштабних пошуках зниклої школярки на чолі з інспектором Фредом Тездеєм, він починає хрестовий похід у пошуках справедливості, ризикуючи всім заради істини.

Особиста оцінка: 10/10

Мисливиця на відьом Робін – Witch Hunter Robin (2002–2003)

Відьми існують і робота таємничої організації STN – полювання на них. Серіал фокусується на члені цеї організації, Робін Сені. Робін Сена народилася в Японії і вихована Римо-католицькою церквою в Італії. Вона навчається використовувати своє ремесло вогню, щоб вистежувати відьом. Чаклунство є генетичною ознакою, сплячою у ряді осіб в людській популяції й може бути "пробуджене" в будь-який час. Навчені мисливці, користувачі відьмацької сили, які, однак не стали повністю відьмами, полюють на тих, чиї здібності стають активними.

Особиста оцінка: 10/10

Моє так зване життя – My So-Called Life (1994–1995)

Реалістичний американський підлітковий серіал, у центрі якого 15-річна дівчина та її підліткові випробування, негаразди і справи з друзями, хлопцями, батьками та школою.

Особиста оцінка: 9/10

Місячне сяйво – Moonlighting (1985–1989)

Вона – цілеспрямована, ставить моральні принципи так високо, що за розслідування деяких справ не береться. Він – нахаба, яких мало, але водночас чарівний і досить розумний для роботи детектива. Вони могли б ніколи не зустрітися, але випадок та ініціатива створили з них команду, яка кожну серію розкриває чиїсь темні задуми.

Особиста оцінка (перших двох сезонів): 9/10

Чорний плащ – Darkwing Duck (1991–1992)

У місті Сен-Канар люди потерпають від найхимерніших злочинців, але вони також мають харизматичного захисника – Чорного плаща. Цей супергерой бореться зі злом у цьому місті за допомогою свого вірного пілота Зигзага МакКряка й невгамовної названої дочки Гусьони.

Особиста оцінка (перших двох сезонів): 9/10

Лютер – Luther (2010–2019)

Англійський детектив поліції, Джон Лютер живе окремо від дружини, яку він любить пристрасно. Він розривається між спробами розкриття серійних вбивств і спробами відродити шлюб. Лютер вельми напружена емоційна людина. Одного разу жінка на ім'я Еліс Морган доводить, що вона настільки ж блискуча, зробивши ідеальне вбивство своїх батьків, яке кинуло виклик Лютеру як ніколи раніше. Еліс стає дивним чином привабливою для Лютера і їх взаємовідносини служать фоном подальших подій.

Особиста оцінка: 9/10

Роздоріжжя – Hit & Miss (2012)

Міа, передопераційна транссексуальна чоловік-жінка працює в кримінальному середовищі як наймана вбивця. Одного дня вона дізнається, що її колишня подруга, Венді, померла від раку, і що разом у них є спільний син. після смерті Венді Мію визнають опікуном сина, та інших трьох дітей, які були на сільській фермі, що у Йоркширі. Міа намагається бути матір'ю для свого сина і трьох названих дітей і це в поєднанні з її незвичайною професією.

Особиста оцінка: 10/10

Менталіст – The Mentalist (2008–2015)

Знаменитий психолог стає консультантом Каліфорнійського бюро розслідувань, щоб допомогти у розкритті злочинів і знайти "Червоного Джона", божевільного, який вбив його дружину і дочку.

Особиста оцінка: 9/10

Тунель – The Tunnel (2013–2018)

Після виявлення в тунелі між Великобританією й Францією трупа відомої французької жінки-політика, для розслідування справи на місце злочину відправляють детективів з обох країн: француженку Еліс Вассерман і англійця Карла Робака. Талановитим детективам вдається зробити відкриття, що винуватцем трагедії став серійний убивця, що керується політичними мотивами. Однак напарники, у спробах вийти на слід маніяка, самі опиняються втягненими в його злочинні плани.

Особиста оцінка: 9/10

Особливий відділ – The Inside (2005–2006)

Випускниця академії Ребека Лок поступає на службу до відділу з розслідування особливо тяжких злочинів при ФБР. Її призначення було санкціоновано директором Бюро розслідувань Лос-Анджелеса, Вірджілом Вебстером, знайомим з історією її викрадення в дитинстві, травматичний досвід чого розвинув у ній здатність розуміння поведінки злочинця і його жертви.

Особиста оцінка: 9/10

Електричні сни Філіпа К. Діка – Electric Dreams (2017– )

Британська науково-фантастичний телевізійний серіал-антологія, заснований на оповіданнях Філіпа К. Діка.

Особиста оцінка: 9/10

Хаус – House M.D. (2004–2012)

Антисоціумний лікар-індивідуаліст, який спеціалізується на діагностичній медицині робить все можливе, щоб вирішити загадкові випадки, використовуючи його різношерсту команду лікарів та власні думки.

Особиста оцінка: 8/10

Шерлок – Sherlock (2010–2017)

Шерлок Холмс – найвідоміший детектив за всю історію як літератури, так і кінематографа. У цьому серіалі він помітно помолодшав, став імпульсивним. Такий довго не всидить на місці – вся його сутність вимагає пригод. Навіть попри настільки сильні зміни з часів сера Артура Конан-Дойла (дія фільму відбувається у 21-му столітті) головним козирем Холмса залишається його легендарний метод дедукції.

Особиста оцінка: 8/10

Ребус – Rebus (2000–2004)

Детектив-інспектор Джон Ребус не проста людина. Він, як правило, йде своїм власним шляхом, і мало турбується, що думає його начальство або будь-яка влада взагалі. Ребус – алкоголік, але добре вміє приховувати це. Він воліє провести вечір і більшу частину ночі в пабі за кількома кухлями пива чи віскі. Його заява "я п'ю і я думаю" є легендарною, особливо з огляду на те, що він отримує найблискучіші ідеї в пабі. Він є польсько-шотландського походження і є відданим футбольним уболівальником. Ребус зазвичай носить чорне і курить, як єретик. Ребусів вірний друг – детектив-сержант Шивон Кларк. Шивон набагато молодша, ніж Ребус і…

Особиста оцінка: 8/10

Гарна дружина – The Good Wife (2009–2016)

Успішне життя Аліши Флорік, щасливої дружини і матері двох дітей, було зруйноване, коли її чоловік, чиказький прокурор Пітер Флорік, опинився в центрі секс-скандалу. Засуджений за корупцію Пітер відправився у в'язницю, а на плечі Аліши лягла турбота про сім'ю. Довелося згадати свої навички адвоката. Старий друг узяв Алішу до себе у фірму – молодшим співробітником, нарівні зі свіжими випускниками юридичного коледжу, і тепер Аліша повинна побудувати свою кар'єру практично з нуля, не припиняючи піклуватися про сім'ю і продовжуючи випробовувати негативні наслідки скандалу навколо чоловіка.

Особиста оцінка: 8/10

Розслідування Джордан – Crossing Jordan (2001–2007)

Головна героїня серіалу д-р Джордан Кавано, безстрашний, розумний патологоанатом, яка після втрати робочого місця в Лос-Анджелесі, повертається в своє рідне місто Бостон і влаштовується в морг Масачусетса. Ця робота швидко стає її пристрастю. Вона не тільки робить власне свою роботу, але також з власної ініціативи виконує роботу детектива задля розв'язання головоломок, які приносить смерть. Доктор Гарет Мейсі є головним медичним судмедекспертом, але його основною роботою є вберегти доктора Кавано у вузді.

Особиста оцінка: 8/10

Сприйняття – Perception (2012–2015)

Серіал розповідає про доктора Денієла Пірсі — талановитого, але ексцентричного нейрофізіолога, якого запросили в ФБР для надання допомоги в розслідуванні найскладніших справ. Доктор Пірс працює в тісній співпраці з Кейт Моретті, колишньою студенткою, яка і завербувала його для роботи з Бюро. Також у команді є Макс Левіскі, асистент доктора Пірса, і Наталі Вінсент, його найкращий друг.

Особиста оцінка: 8/10

Лікар мафії – The Mob Doctor (2012–2013)

Талановита молода лікарка з Чикаго вдень працює кардіохірургом, а вночі відпрацьовує борги, працюючи на мафію. Лікарку Грейс Девлін пов'язали з мафіозним світом сімейні зв'язки. Вона уклала угоду з дияволом і погодилася працювати на мафію, щоб виплатити гральний борг брата.

Особиста оцінка: 8/10

Дівчата Гілмор: Рік життя – Gilmore Girls: A Year in the Life (2016)

Продовження серіалу «Дівчата Гілмор», в центрі якого знаходиться молода жінка, яку виростила мати-одиначка в містечку Старз Холлоу, Коннектикут.

Особиста оцінка: 8/10

Преса – Press (2018)

Перебуваючи у стрімких і складних обставинах британської газетної індустрії, преса буде занурювати глядачів у особисте життя і постійні професійні дилеми, що стоять перед її персонажами.

Особиста оцінка: 8/10

Бути Ерікою – Being Erica (2009–2011)

"Терапевт" Доктор Том, який постійно вигукує відомі й не дуже відомі історичні цитати. Йому Еріка надає довгий список тих ключових моментів у її житті, які, як вона відчуває, призвели до того поганого стану, в якому вона перебуває нині. Еріка спочатку не знає про те, що доктор Том має намір зробити з цим списком. Він же транспортує Еріку в часі до кожного з цих моментів, щоб вона, зі всіма знаннями про її теперішнє життя, могла приймати кращі рішення, щоб виправити своє життя.

Особиста оцінка: 8/10

Поклик Тру – Tru Calling (2003–2005)

Тру Девіс, студентка медичного факультету в Бостоні, грант якої раптово висковзає від неї, приймає роботу в місцевому морі. Там вона виявляє, що вона має владу "знову проживати" попередній день, щоб допомогти людям, які помилково опинилися мертвими.

Особиста оцінка: 8/10

Таємниці Смолвіля – Smallville (2001–2011)

Молодий Кларк Кент щосили намагається знайти своє місце в світі, водночас навчаючись використовувати свої інопланетні сили на добро і маючи справу з типовими проблемами підліткового життя в невеликому містечку Смолвіль.

Особиста оцінка: 7/10

Нешвіль – Nashville (2012–2018)

Нешвіль – місце, де зосереджена вся індустрія кантрі-музики. Головна героїня серіалу, Рейна Джеймс – легендарна зірка кантрі, яка продавала мільйони альбомів і очолювала вершини чартів, але у свої сорок почала втрачати популярність. Продюсери Рейни пропонують їй відправитися в гастрольний тур з висхідною зіркою, Джульєт Барнс. Все це відбувається на тлі передвиборних перегонів, у якій бере участь владний батько Рейни – Ламар Ўайт, який просуває кандидатуру чоловіка Рейни Теді Конрада.

Особиста оцінка: 7/10

Проти стіни – Against the Wall (2011)

Головна героїня, Еббі Ковальські, поліцейський детектив, яка нещодавно вступила до Відділу внутрішніх розслідувань поліції Чикаго. Вона п'ять років пропрацювала патрульним поліції Чикаго. У неї є мрія – стати детективом відділу вбивств і коли вона таки складає іспит на детектива, виявляється що місце є тільки у Відділі внутрішніх розслідувань. І вона погоджується, викликаючи розкол у своїй сім'ї, в якій живуть ще четверо поліціянтів. Тепер їй треба знайти спосіб виконувати свою роботу в ВВР, зберігаючи відносини з батьком і братами.

Особиста оцінка: 7/10

Життя – Life (2007)

Блискучий детектив поліції Лос-Анджелеса Чарлі Круз був виправданий після того, як провів 12 років у в'язниці за вбивство. Він вибирає шлях відновлення на роботі в поліції.

Особиста оцінка: 7/10

Профайлер – Profiler (1996–2000)

Доктор Саманта Уотерс – судовий психолог має унікальний дар "бачити" очима інших, що дає їй особливе розуміння роботи кримінального розуму. Вона виконує всі свої обов'язки старанно, її реальний мотив лежить в професійному та особистій давній трагедії, бо її чоловік був убитий серійним вбивцею. Сем є частиною елітної команди професіоналів. Разом вони вирішують найважчі випадки. Саманта живе в колишньому пожежному депо, що добре охороняється, з нею живе 7-річна дочка Хлоя.

Особиста оцінка: 7/10

Фільми

Місія Сереніті – Serenity (2005)

Історія розігрується через пів року після закінчення серіалу Світлячок – Firefly. Малкольм Рейнольдс – ветеран галактичної громадянської війни. Він заробляє на життя, транспортуючи на своєму космічному кораблі під назвою Serenity. Коли капітан приймає двох нових пасажирів на борт – молодого лікаря та його телепатично обдаровану сестру – це є початком великих проблем: вони, схоже, рятуються від панівної коаліції.

Особиста оцінка: 10/10

Еквілібріум – Equilibrium (2002)

У футуристичному світі суворий режим ліквідував війну, пригнічуючи емоції: книги, мистецтво та музика суворо заборонені, а почуття є злочином, караним смертю. Клерик Джон Престон – державний агент вищого рангу; він відповідає за знищення тих, хто чинить опір правилам. Коли йому не вистачає дози прозіуму, який змінює розум і гальмує емоції, Престон, який був навчений захищати суворі закони нового режиму, раптом стає єдиною людиною, здатною скинути цей режим.

Особиста оцінка: 10/10

Той, хто біжить по лезу – Blade Runner (1982)

Неонуар. У 21 столітті корпорація розробляє клони людини, щоб їх використовувати як рабів у колоніях поза Землею. Колишнього поліціянта наймають на роботу для полювання на групу клонів-втікачів, які живуть під прикриттям у Лос-Анджелесі.

Особиста оцінка: 10/10

Перевертень – Ginger Snaps (2000)

Джинджер 16 років, різка, жорстка, вона зі своєю молодшою сестрою проводить постановку та фотографування сцен смерті. На початку жовтня, у ніч повного місяця, перевертень кусає Джинджер. Протягом кількох днів з її тілом та її темпераментом трапляються якісь серйозні зміни. Її сестра Бриджит, якій 15 років, намагається знайти ліки за допомогою місцевого дилера Сема. На Хелловін та інший повний місяць, Джинджер стає страшнішою, і починають гинути не лише місцеві собаки.

Особиста оцінка: 10/10

Матриця – The Matrix (1999)

Головний герой фільму Томас Андерсон – програміст у великій компанії MetaCortex, але він також є хакером. Томас зустрічає Трініті, яка потім знайомить його з Морфеєм, який дає йому на вибір синю або червону таблетку. Блакитна таблетка означає подальше безтурботне життя, але якби він прийняв червону таблетку, Морфей показав би йому правду про Матрицю. Томас приймає червону таблетку.

Особиста оцінка: 10/10

Термінатор – The Terminator (1984)

У Лос-Анджелес року 1984 з майбутнього прибуває кіборг-убивця, відомий як Термінатор. Незабаром після нього з майбутнього прибуває Кайл Різ, людина-солдат. Термінатор починає систематично вбивати жінок на ім’я Сара Коннор, адреси яких він знаходить у телефонному довіднику. Він відстежує третю Сару Коннор до нічного клубу, але Кайл рятує її. Коли вони ховаються на парковці, Кайл пояснює Сарі, що відбувається.

Особиста оцінка: 10/10

Міцний горішок – Die Hard (1988)

Нью-Йоркський поліціянт Джон Макклайн вирушає у різдвяні канікули, щоб відвідати свою дружину Холлі в Лос-Анджелесі, де вона працює в корпорації Nakatomi. Поки вони перебувають у штабі Накатомі на різдвяній вечірці, група розбійників на чолі з Гансом Грубером беруть під контроль будівлю і тримають усіх в заручниках, за винятком Джона. Джон змушений взяти справи в свої руки.

Особиста оцінка: 10/10

Міцний горішок 2 – Die Hard 2 (1990)

Після жахливих подій у Лос-Анджелесі, Джон Макклайн ось-ось знову переживе це. Команда терористів на чолі з полковником Стюаром тримає в заручниках весь аеропорт. Терористи планують врятувати наркобарона від правосуддя. Для цього вони захопили контроль над усім електрообладнанням, яке стосується всіх літаків. Літаки повинні залишатися у повітрі, хоча паливо мало; то ж МакКлейну потрібно діяти швидко.

Особиста оцінка: 10/10

П'ятий елемент – The Fifth Element (1997)

У двадцять третьому столітті Всесвіту загрожує зло. Єдина надія людства - П'ятий Елемент, який приходить на Землю кожні п'ять тисяч років, щоб захистити людей чотирма каменями з чотирьох стихій: вогнем, водою, землею та повітрям.

Особиста оцінка: 10/10

Дівчина з татуюванням дракона – Män som hatar kvinnor (2009)

Історія є екранізацією першої однойменної книги з трилогії "Міленіум" письменника Стіга Ларссона. Журналіст Мікаель Бломквіст отримує дзвінок старого промисловця Генріка Вангера, який робить цікаву пропозицію: дізнайся, хто з його родичів убив його племінницю Гаррієт, яка безслідно зникла в 1966 році. За допомогою чудової хакерки Лісбет Саландер (Мікаел Бломквіст розпочинає розслідування, яке назавжди змінить їхні життя.

Особиста оцінка: 10/10

Зв'язок – Bound (1996)

Неонуар. Один з членів мафії привласнив два мільйони доларів, його було викрито, піддано тортурам і вбито. Все це відбувалося на очах Вайолет, коханки гангстера Сізар, у них вдома. Вона взагалі багато чого знала, оскільки Сізар ніколи нічого від неї не приховував. А в сусідній квартирі влаштувалася суперсексуальна лесбіянка Кіркі, яка тільки-но вийшла з в'язниці. Зародився пристрасний зв'язок двох жінок, а разом з ним й ідея привласнити ті ж мільйони, які зберігаються у Сізар для боса мафії Джино Марзоне. Але не все пішло так, як було задумано.

Особиста оцінка: 10/10

Драйв – Drive (2011)

Неонуар. Чудовий гонщик – вдень він виконує каскадерські трюки на знімальних майданчиках Голлівуду, а вночі веде ризиковану гру. Але один небезпечний контракт – і за його життя призначена нагорода. Тепер, щоб залишитися живим і врятувати свою чарівну сусідку, він повинен робити те, що вміє найкраще – віртуозно втікати від переслідування…

Особиста оцінка: 10/10

Ребекка – Rebecca (1940)

Фільм-нуар. Сором'язлива супутниця дами зустрічає заможного Максима де Вінтера. Вони закохуються, беруть шлюб і повертаються до Мандерлі, його великого заміського маєтку в Корнуоллі. Макса все ще турбує смерть його першої дружини Ребекки в катастрофі на човні за рік до цього. Друга місіс де Вінтер зіштовхується з ключницею, місіс Данверс, і виявляє, що Ребекка все ще дивним чином впливає на Мандерлі.

Особиста оцінка: 10/10

Джіа – Gia (1998)

Фільм про життя Джії Каранджі, топ-моделі кінця 1970-х – початку 1980-х років. Джіа Каранджі – жінка з Філадельфії, яка переїжджає до Нью-Йорка, щоб стати моделлю, і негайно привертає увагу Вільгельміна Купера, потужного агента. Поведінка, краса та готовність Джії позувати голою швидко виводять її на вершину світу моделювання, але її самотність викликає сильні зміни в поведінці та змушує експериментувати з наркотиками, такими як героїн.

Особиста оцінка: 10/10

Неймовірна доля Амелі Пулен – Le fabuleux destin d'Amélie Poulain (2001)

Це історія про дівчинку на ім'я Амелі, дитинство якої було придушене помилковими занепокоєннями батька з приводу пороку серця. З цією проблемою Амелі майже не має контактів у реальному житті з іншими людьми. Це змушує Амелі вдаватися до власного фантастичного світу та мріяти про кохання та красу. Згодом вона стає молодою жінкою і переїжджає до центральної частини Парижа як офіціантка.

Особиста оцінка: 10/10

Втеча з Шоушенка – The Shawshank Redemption (1994)

Колишній успішний банкір ув'язнений у похмурій в'язниці Шоушенка після того, як його визнали винним у злочині, який він не вчинив. Фільм зображує унікальний спосіб людини пристосуватися до нового болючого життя. На цьому шляху він знайомиться з кількома в'язнями, особливо з мудрим багаторічним ув'язненим на ім'я Ред.

Особиста оцінка: 10/10

Леон – Léon (1994)

Події відбуваються у Нью-Йорку. Фільм розповідає про Леона – кіллера, який рятує юну дівчину Матильду від смерті, коли її сім'ю вбиває корумпований коп і лідера мафії

Особиста оцінка: 10/10

Не кричи „вовк“ – Never Cry Wolf (1983)

Це поєднання фільму про природу та художнього фільму. Тайлера направляють до канадської тундри для збору доказів шкоди, яку наносить популяція вовків популяції оленів. Під час своєї подорожі на виживання він вивчає вовків і розуміє, що звинувачення проти популяції вовків не виправдані. Більше того, він дізнається, що люди становлять величезну небезпеку для землі та для вовків, які відіграють важливу роль в екосистемі півночі.

Особиста оцінка: 10/10

Тепер я йду в дику далечінь – Into the Wild (2007)

фільм 2007 року, заснований на однойменній книзі Джона Кракавера про справжню історію Кріса Маккандлесса, який після закінчення коледжу вирішує змінити своє життя. Він продає свої речі та дарує заощадження на благодійність, автостопом вирушає у подорож на Аляску, щоб жити в дикій місцевості. Під час подорожі півтора року він переживає багато пригод і зустрічає кількох незвичайних людей.

Особиста оцінка: 10/10

Підземка – Subway (1985)

Головний герой фільму – злодій Фред (Крістофер Ламберт), що переховується в паризькому метро, ​​який грабує заможну жінку з паризької еліти Гелену (Ізабел Аджані). Фред має намір використати захоплені документи для шантажу Олени, але з часом між ними народжується почуття.

Особиста оцінка: 10/10

Віднесені привидами – Sen to Chihiro no kamikakushi (2001)

Десятирічна Чихіро та її батьки переїжджають у нове місто. По дорозі вони випадково втрачають свій маршрут і зупиняються перед дивною стіною посеред лісу. Батьки Чихіро вирішують побачити, що знаходиться з іншого боку стіни і, попри протести Чихіро, вони проходять через ворота в стіні. Усі троє їдуть до місця, схожого на покинуте місто. Щоб задовольнити голод, дорослі охоче їдять страви, показані в одному з ресторанів, а дратівлива Чихіро блукає, поки не знаходить величезну пагоду. Раптом на небі піднімається місяць. Перед Чихіро з'являється хлопчик, який наказує їй негайно покинути місто…

Особиста оцінка: 10/10

Принцеса Мононоке – Mononoke-hime (1997)

Захищаючи своє село від розгулу бога/демона кабана, впевнений молодий воїн Ашитака зазнає смертельного прокляття. Щоб врятувати своє життя, він повинен подорожувати лісами заходу. Потрапивши туди, він втягується в запеклу військову кампанію, яку люди ведуть проти лісу. Амбітна леді Ебоші та її вірний клан використовують зброю проти богів лісу та відважної молодої жінки, принцеси Мононоке, яку виховав бог-вовк. Ашитака намагається стримати потік крові. Обидві сторони ставляться до нього вороже, оскільки бачать його як такого, хто підтримує ворога.

Особиста оцінка: 10/10

Ностальгія – Nostalgia (1983)

Російський поет Андрій Горчаков, у супроводі гіда й перекладачки Євгенії, подорожує Італією, досліджуючи життя російського композитора XVIII століття Павла Сосновського (його прототип – Максим Березовський). У місцевій водолікарні Андрій знайомиться з божевільним Доменіко. Останній має болісну пристрасть думку – пройти з запаленою свічкою через мінеральну джерело і тим самим врятувати Світ. Вони зближуються від болісної для них самотності й нерозуміння з боку їхнього оточення. Пізніше Андрій дізнався, що Доменіко жив у лікарні для душевнохворих і вийшов звідти після краху фашизму. Після цього він замкнув свою сім'ю в будинку, щоб врятувати від кінця світу, поки їх не звільнила місцева поліція, і тепер він живе на вулиці.

Особиста оцінка: 10/10

Крила, ноги і хвости (1986)

Перед нами спекотна пустеля. Проте в ній трапляються ящірки, зустрічаються і страуси.

Особиста оцінка: 10/10

Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика (1967)

Молодий студент Шурик приїжджає у віддалений гірський регіон у пошуках давніх легенд та традицій. Обдурений корумпованим місцевим губернатором, він допомагає йому викрасти прекрасну молоду дівчину, але незабаром розуміє, що зробив.

Особиста оцінка: 10/10

Людина з бульвару Капуцинів (1987)

Містер Джонні Фьорст прибуває на Дикий Захід, щоб презентувати мистецтво кінематографа.

Особиста оцінка: 10/10