Колоколо   

Досьє:

Дієта: маленькі нічні ссавці, птахи, пінгвіни, яйця пінгвінів, ящірки, великі комахи, домашні тварини.
Вороги: люди.
Середній життєвий цикл: 10-12 років.
Розміри: довжина тіла 55-70 см; довжина хвоста - 26 см
Вага: 3-7 кг.
Колоколо
Мал.1 Колоколо: погляд, спрямований в далечінь


 Насторожений Колоколо
 Мал.2 Насторожений Колоколо
Інша назва Колоколо, пампасовий кіт походить від назви аргентинських луків. Він проживає на більшій частині території Аргентини, на півдні Уругваю, в сухих лісах Болівії, Парагваю, Бразилії, у Андах Чилі та Перу. Колоколо був зафіксований у високогірних Андах аж до висот в 5000 м, хоча якщо взяти наприклад, аргентинські Анди, то середня висота проживання колоколо 3.6 км (Андська кішка, L. jacobita - 4.2 км.). Полюбляє житла серед високої трави чи чагарників. Територія, підконтрольна одному дорослому самцю оцінюється в 20 км2.
 

Для Колоколо характерний широкий діапазон жител і так само суттєво змінюється його зовнішній вигляд. У високих Андах він сірий з червонуватим смугами, і виглядає швидше подібним до андської кішки. В аргентинських пампасах, хутро довше, більше жовто-коричневого кольору, з приглушеною гаммою. Колоколо має досить довгу шерсть на спині (до 7 см), яка утворює щось на зразок короткої гриви. Ноги короткі й міцні з коричневими чи чорними смугами чи плямами. Хвіст короткий, густо вкритий шерстю, трохи вкритий невиразними кільцями.
Colocolo
Мал.3 Колоколо на дереві


Вважається, що назва Колоколо походить від імені військового вождя племен Араукан (Мапуче), групи індіанських племен Південної Америки. Також назву колоколо використали для чилійських невеликої сумчастої тваринки й футбольного клубу.

Також колоколо Колоколо Колоколо (Colocolo) з Анд